Rekreacja

Odpocznij w otoczeniu natury

Rekreacja

Przyjeżdżając do Jagodowej Osady masz możliwość skorzystania ze wszystkich jej udogodnień – w tym stylowej wiaty biesiadnej wyposażonej w zaplecze kuchenne, toaletę, piec chlebowy, wędzarnię i grill. Przy wiacie zlokalizowana jest fińska sauna z piecem elektrycznym, wyposażona w prysznic. Na całym terenie osady panuje sielski klimat, który udzieli się każdemu 🙂 Możesz tu odpocząć, odetchnąć od codziennego pędu i zrelaksować się pod korami sosen. Jak znudzi ci się biesiadowanie możesz wybrać się do lasu na piesze wędrówki lub wskoczyć na rower i przejechać się po okolicy. Oferujemy wynajem całego ośrodka na cały dzień – możesz tu urządzić rodzinną imprezę, piknik dla znajomych czy urodzinki dla dziecka.

Nasze atuty

Naturalne otoczenie

Jagodowa Osada znajduje się wśród lasów, na końcu wioski a cała działka jest porośnięta jest sosnami i brzozami. W najbliższej okolicy znajdują się liczne piesze i rowerowe ścieżki.

Sauna

Dla naszych gości mamy do dyspozycji drewnianą saunę z elektrycznym piecem. Sauna pomieści 4-6 osób. Znajduje się w niej przedsionek z prysznicem.

Zadaszone miejsce do biesiadowania

Naszą ofertę kierujemy dla rodzin, znajomych, grup przyjaciół. Rodzice mogą zostać na terenie ośrodka i cieszyć się wszystkimi jego atutami podczas gdy dzieci skorzystają

Możliwość zamówienia cateringu

Dla zapracowanych osób mamy możliwość zamówienia cateringu. Możemy przygotować nasze popisowe danie – duszonki – czyli wielki żeliwny gar wypełniony swojskim mięsem i warzywami. Duszonki jak sama nazwa wskazuje są duszone przez kilka godzin na ognisku.

Kino letnie

Do dyspozycji naszych gości jest również ekran o średnicy 2m oraz rzutnik na którym można oglądać filmy, bajki a nawet mecze 🙂

Miejsce na ognisko

Oprócz pieca chlebowego i grilla możemy przygotować dla Was ognisko. Można przy nim upiec kiełbaskę lub po prostu posiedzieć w chłodniejsze wieczory.

Informacja

Szczegóły dotyczące przebiegu pobytu mogą ulec modyfikacji po ustaleniu indywidualnych szczegółów z przedstawicielem grupy. Istnieje również możliwość zmiany / modyfikacji tematów zajęć, zaproszenia gości specjalnych i stworzenia indywidualnego tematu zajęć.